mapa_xpresspneu

PNEUSERVISNÍ SLUŽBY

Společnost Xpress pneu s.r.o. patří do největší pneuservisní sítě na světě POINT S.

Prodáváme všechny značky pneumatik od největších světových výrobců jako jsou CONTINENTAL, PIRELLI, GOODYEAR, DUNLOP, BRIDGESTONE, NOKIAN aj.

Máme vlastní PRÉMIOVOU značku pneumatik POINT S.

V plně funkčních a vybavených prostorech vám zajistíme profesionální služby pneuservisu. Dbáme na osobní přístup, zákazníkovi se věnujeme a za příznivé ceny jsme schopni poskytnout kompletní služby.

Po sdělení vašich požadavků navrhneme vhodné řešení - je jedno jestli chcete pouze přezout pneu, opravit pneu, uskladnit pneu atd., pokaždé najdeme rychlé řešení za přijatelnou cenu.

Nabízíme prodej pneumatik a disků, opravy pneu a disků.

Samozřejmostí je odborné poradenství a kvalitně provedená práce.

Kontaktní formulář

OPRAVY PNEUMATIK A DUŠÍ

Xpress pneu s.r.o. provádí odborné opravy, které Vám zajistí bezpečnou jízdu a ušetří peníze, které byste jinak museli vynaložit na koupi nové pneumatiky.

Při průrazu či průpichu pneumatiky dojde k náhlému úniku vzduchu a jízda na takové pneumatice již není bezpečná, proto je třeba ihned zastavit a pneumatiku vyměnit. Poškozenou pneumatiku je pak vhodné předat odborníkovi, který rozhodne, zda je možné ji opravit a dále používat, či zda je nutné zakoupit pneumatiku novou. S předáním poškozené pneumatiky odborníkovi neotálejte – poškození může být sice na začátku pouze povrchové a na první pohled nezávažné, nicméně v důsledku tohoto poškození se mohou do vnitřní konstrukce pneumatiky dostat další předměty, které poškodí další části pneumatiky, a rozsah škody tak bude mnohem větší. Důležité je si také uvědomit, žepoškození pneumatiky nemusí být vždy na první pohled viditelné - v každém případě doporučujeme při ztrátě tlaku navštívit pneuservis.

Opravy se provádějí různými způsoby, vždy podle místa a rozsahu poškození. K opravám pláště se využívá metoda vulkanizace. Nejběžnější je oprava běhounu, která bývá obvykle rychlá a provádí se většinou vsazením tzv. hříbku či záplaty.

Může se stát, že dojde k trvalému poškození pneumatiky, a v takovém případě již nebude možné ji opravit. Abyste co nejvíce zvýšili šanci na opravu pneumatiky, je třeba ji ihned po zjištění poškození a úniku vzduchu vyřadit z provozu. Jízdou na podhuštěné pneumatice se totiž zvyšuje riziko trvalého a neopravitelného poškození.

Pneumatiku musí před každou opravou důkladně prozkoumat odborník, který stanoví, zda je oprava pneumatiky možná a zda ji lze dále bezpečně používat. Každá oprava musí být provedena ve specializovaném servisu, neboť při neodborném zacházení může dojít k ještě rozsáhlejšímu poškození pneumatiky (například v důsledku přehlédnutí vnitřního poškození).

Pneumatiku musí před každou opravou důkladně prozkoumat odborník, který stanoví, zda je oprava pneumatiky možná a zda ji lze dále bezpečně používat. Každá oprava musí být provedena ve specializovaném servisu, neboť při neodborném zacházení může dojít k ještě rozsáhlejšímu poškození pneumatiky (například v důsledku přehlédnutí vnitřního poškození).

Je také dobré pravidelně kontrolovat dezén, zda v něm neuvízl nějaký ostrý předmět, který by mohl pneumatiku poškodit. Pokud k poškození pneumatiky dojde, pak je důležité ji vyřadit z provozu a vyhledat specializovaný servis. Jízda na poškozené pneumatice je nebezpečná, navíc může dojít k rozšíření defektu, a výsledná škoda tak bude mnohem větší.

Neváhejte se v případě potíží obrátit na opravdové odboníky, zastavte se u Xpress pneu s.r.o.!

Kontaktní formulář

PNEU HOTEL

Uskladnění zimních pneu přes léto a letních pneu přes zimu.

Při uskladnění pneumatik u nás si nemusíte dělat starosti s odvozem a dovozem pneu do servisu, nemusíte si dělat starosti s místem pro uskladnění svých pneu a nebudou Vám v garáži, či jiném prostoru překážet.

Nabízíme Vám skladování v podmínkách speciálně určených a přizpůsobených pro skladování pneu včetně ošetření pneu před uložením.

V době, kdy se o tyto pneumatiky zákazníkovi staráme, provedeme jejich kontrolu (technický stav, umytí) a připravíme je na nadcházející období.

Ušetříte čas, když nám svůj úmysl přezout u nás uskladněné pneumatiky zavoláte předem. Připravíme je včas k montáži.

Velmi výhodná služba založená na naší starosti o Vaše pneumatiky!

Kontaktní formulář