point S

Point S

Point S je celosvětová síť nezávislých pneuservisů. Sdružuje přes 2 000 členů ve 27 zemích světa na třech kontinentech. Mezinárodní identitu Point S reprezentuje přes 2 500 prodejních míst po celém světě. Ročně se v síti Point S prodá více než 16 milionů pneumatik.

Prémiové pneumatiky Point S

Zimní pneumatiky Winterstar

Winterstar

Winterstar – jistota vedení stopy na mokru i sněhové vrstvě

Použitá směs zlepšuje stabilitu na studeném mokrém povrchu nebo rozbředlém sněhu. Drážky v dezénu urychlují odvod vody a snižují tím riziko vzniku aquaplaningu.Struktura dezénu lépe rozloží tlak přenášený na vozovku a tím se zvyšuje životnost pneumatiky.

Winterstar Van

Winterstar Van – jistota vedení stopy na mokru i sněhové vrstvě

Inovativní uspořádání lamel vám zaručuje vyšší jízdní stabilitu a snižuje hlučnost pneumatik.Použitá směs zlepšuje stabilitu na studeném mokrém povrchu nebo rozbředlém sněhu. Drážky v dezénu urychlují odvod vody a snižují tím riziko vzniku aquaplaningu.Struktura dezénu lépe rozloží tlak přenášený na vozovku a tím se zvyšuje životnost pneumatiky.

pointS_Winterstar_3-CZ_orig-11-1024x768

Prémiové pneumatiky Point S

Letní pneumatiky Summerstar

Pneumatiky Summerstar jsou vyvíjeny v Německu a vyráběny v zemích Evropy tak, aby vyhověly omezením evropských silnic i specifickému podnebí a aby přinášely každodenní spokojenost evropským řidičům. Pneumatiky Point S se pravidelně umisťují na předních pozicích nezávislých evropských testů pneumatik.

Optimalizovaný výkon pneumatik pro bezpečnou jízdu:

  • Vynikající ovladatelnost na suché vozovce.
  • Skvělá ovladatelnost na mokré vozovce a vysoká odolnost vůči akvaplaninku.
  • Optimálně vyvážené brzdné vlastnosti a lepší odolnost proti opotřebení.
  • Nízký valivý odpor a snížená spotřeba paliva.Klidná a komfortní jízda při vyšších rychlostech.

Síť pneuservisů a autoservisů Point S v České republice

Po celé České republice reprezentuje mezinárodní značku Point S 30 nezávislých pneuservisů ve svých 36 provozovnách. Spojují je vysoké standardy poskytovaných služeb, marketingový koncept Point S a společná politika nákupu a prodeje.

pneu3
pointS_Winterstar_3-CZ_orig-14-1024x768
summerstar3